KONST / Oljemålningar / Oljemålning 8258186
nr 825 8186
Jean Paul Sinibaldi
(1857-1909)
Oljemålning, Jean Paul Sinibaldi (1857-1909), sittande kvinna, signerad, olja på pannå, ramens innermått: 22x12 cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
3.400 kr
måndag 6 maj 2013
kl 20:45:34
2.000 kr
3.200 kr
3.200 kr